Pocetna Ostali sportovi Tamara prvak države, Miloš ispunio normu za Svetsko prvenstvo

Tamara prvak države, Miloš ispunio normu za Svetsko prvenstvo

278
0

Atletičari Užica su na Prvenstvu Srbije za mlađe juniore, održanom proteklog vikenda u Beogradu, osvojili četiri medalje od čega jednu zlatnu, jednu srebrnu i dve bronzane.

Tamara Mićević je u trci na 1500 m osvojilia titulu prvaka države, dok je u trci na 800 m osvojila treće mesto. Milica Žunić u trci na 1500 m osvojila treće mesto, a u trci na 3000 m drugo mesto.

AK Uzice Beograd 3Na otvorenom Kupu Beograda za osobe sa invaliditetom Miloš Grlica, član kluba za sport i rekreaciju invalida „Stari Grad, je u bacanju koplja osvojio je treće mesto. Ostvarenim rezultatom Miloš je ispunio normu za Svetsko prvenstvo osoba sa invaliditetom.  Posle Petra Udovičića, ovo je drugi član „Starog Grada“ koji će u Londonu braniti boje Srbije.