Pocetna Ostali sportovi Maraton Tara 2017

Maraton Tara 2017

435
0

Na trećem po redu Maraton Tara 2017. u okrviru koga su održane dve trke, na 43 km i 20 km, troje pripadnike Policijskih uprava iz našeg kraja, Jelena Selaković koja je inače i članica AK Mladost iz Užica, Aleksandar Šerfezi fudbaler i Slađan Blagojević koji u Bajinoj Bašti trenira atletiku,  okitili su se medaljama.

Tara turnir 7Jelena Selaković je u trci na 20 km osvojila zlatnu medalji, Aleksandar Šerfezi je stigao do bronzanog odličja, u konkurenciji 100 takmičara. U ekipnoj konkurenciji Šerfezi je bio treći, dok je Jelena bila četvrta ali u konkurenciji žena je ubedljivo zauzela vodeću poziciju. Slađan Blagojević je u trci na 43 km u konkurenciji 20 takmičara je osvojio srebrnu medalju, ali treba napomenuti da je tokom trke Slađan konstantno pomagao jednom takmičaru koji nije znao tačne granice trke, pa mu je Slađan pokazivao. Zanimljivo je da je taj takmičar na kraju osvojio prvo mesto.