Pocetna Fudbal Pobeda Slobode „zlata vredna“

Pobeda Slobode „zlata vredna“

129
0

U trećem kolu Prve lige Srbije fudbaleri Slobode savladali su uvek neugodnu ekipu Dinama iz Vranja sa 1:0 (0:0). Strelac jedinog gola za Slobodu bio je Balša Peličić u 51. minutu.

Posle utakmice trener Dinama Dragan Antić nije bio zadovoljan igrom svojih pulena:

-Odigrali smo katastrofalno. Dosta su „poleteli“, neki su već ušli u Super ligu ali njih pola ne može da igra ni Srpsku ligu. Veliki je pritisak bio na domaćina, izdržali su i dali taj odlučujući gol. Imali smo nekoliko sjajnih prilika, ali kad ne isoristiš takve šanse ne možeš da očekuješ ni bolji rezultat.

sloboda kzn dinamo

Trener Slobode Predrag Ristanović je čestitao svojim igračima na borbensoti:

-Imali su stvarno neku želju da pokažu da to u Beogradu gde smo katastrofalno poraženi, nije baš odra onog što ova ekipa vredi. Danas smo uspeli da pobedimo bolju ekipu od nas. Imali smo sreće, kaznili smo iz u drugom poluvremenu, i uspeli smo na kraju da slavimo važnu pobedu.

U narednom kolu Sloboda gostuje u Dbanovcima gde se sastaje sa domaćinom ekipom Budućnosti.