Pocetna Sport Za Graciju 21 medalja

Za Graciju 21 medalja

607
0

Članovi kluba ritmičke gimnastike Gracija osvojili su na Međunarodom turniru u Mladenovcu 21 medalju. U konkurenciji oko 160 takmičara iz 11 klubova dobili su osam zlatnih, sredam srebrnih i šest bronzanih odličja.

Ekipno: ekipa pionirki srebrna medalja (Maša Petrović, Iva Čolović, Elena Sekulić, Mia Sekulić, Anastasija Bajs, Nina Prelević). Ekipa mlađe juniorke zlatna medalja (Neda Đokić, Tea Radičević, Ana Gudurić, Nađa Stanić, Stefana Komlenović).

Ritmicka gimnastikaIndividualno, po kategorijama, vežba bez rekvizita; bronzane medalje osvojile su Nina Prljević, Maša Petrović, Mia Sekulić, Elena Sekulić.

Zlatne medalje čunjevi osvojile su Maša Gardić, Lena Ljubojević, Iva Žunić (koja je osvojila i bronzanu medalju, obruč i bronzana medalja višeboj), Mina Gardić je osvojila srebrnu medalju u višeboju.