Pocetna Fudbal Goleada kraj Đetinje

Goleada kraj Đetinje

531
0

U 21. kolu Prve B lige fudbaleri Slobode deklasirali su na svom terenu ekipu ČSK Pivara iz Čelareva rezulatom 5:1 (3:0).

Golove za Slobodu postigli su Glišović u 19, Živanović u 25 (jedanaesterac), Stošković u 30 i Markićević u 47. i 86. minutu. Strelac jedinog gola za ČSK Pivaru bio je Živković u 88. minutu.

Posle utakmice fudbaler Slobode Rade Glišović bio je više nego zadovoljan.

sdr

-Igrali smo dosta bolje nego u prethodnim utakmicama, agresivnije I mislim da samo zasluženo slavili. Malo je u drugom poluvremenu došlo do pada koncentracije ali kada se sve sabere bilo je dosta dobro. Dali smo svi svoj makismalan učinak pa nam se to na kraju isplatilo. Sada osokoljeni odlazimo u Jagodinu, poslednjeplasiranoj ekipi i nadam se da ćemo posle dužeg vremena doneti bodove sa gostujućeg terena.

Posle ovog kola Sloboda se na tabeli pomerila za jedno mesto i sa 22 boda se nalazi na 12. poziciji. Užičani u narednom kolu, koje se igra u nedelju, gostuju u Jagodini.