Pocetna Fudbal Zaslužena pobeda Slobode

Zaslužena pobeda Slobode

268
0

U 25. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Slobode su na svom terenu savladali ekipu Radnički 1923 iz Kragujevca rezultatom 2:0 (0:0). Golove za Slobodu postigli su Mirić u 56. U Plećić u 65. minutu.

Trener Goran Đukić je posle utakmice istakao da je zadovoljan još jednom pobedom pred domaćom publikom:

-Nastavili smo ovaj sjajan niz od četiri pobede i jednim nerešenim rezultatom na strani.  Dobar deo plana smo ispunili i sada idemo dalje još ovih pet kola da ostvarimo zacrtano. Teško je bilo, utakmica pod pritiskom, nije lako kad znaš da moraš i da ti “visi mač nad glavom” ali izdržali smo. Imali smo i u prvom poluvremenu nekih šansi ali došli smo do toga upornošću i izgaranjem na terenu došli smo do svojih šansi u drugom i zasluženo smo pobedili.

U narednom kolu Užičani putuju u Zemun gde se sastaju sa domaćim Teleoptikom.