Pocetna Fudbal Prva provera Zvezde ovog leta

Prva provera Zvezde ovog leta

183
0

Pred put za Beograd, fudbaleri Crvene Zvezde odigrali su na Gradskom stadionu u Užicu i prvu prijateljsku utakmicu protiv selekcije Užica i zabeležili pobedu 1:2 (0:1). U listu strelaca upisali su se Đurić u 50. minutu za selekciju Užica, a Jovičić u 36. i Milić u 67. minutu za Crvenu zvezdu.

FK Crvena zvezda Sloboda 2Trener Vladan Milojević je izabranike podelio u dva tima, od koji je svako odigrao po jedno poluvreme. U 36. minutu Zvezda je povela. Branko Jovičić je na odibjenu loptu najbolje reagovao, uputio šut sa deset metara a Čubraković je bio nemoćan.

Samo tri minuta u nastavku susreta, Nenad Milijaš je sa 15 metara zatresao prečku iz voleja. Radost crveno belih je kratko trajala. Samo dva minuta kasnije domaćin je preko mladog Stefana Đurića stigao do izjednačenja. Tačku na prijateljski susret stavio je Milić u 67. minutu.