Pocetna Fudbal Kraj Đetinje slavili gosti iz Bačke Topole

Kraj Đetinje slavili gosti iz Bačke Topole

266
0

Ni u desetom kolu Prve lige Srbije fudbaleri Slobode nisu uspeli da osvoje bodove. Izgubili su od TSC sa 0:2 (0:0).

Iako je Sloboda donekle uspela da popravi igru i da tokom utakmice parira kvalitetnom protivniku, nisu uspeli da smognu snage i naprave preokret na svom terenu i ostvare pobedu koja bi im u ovom trenutku značili kao „suvo zlato“. Umesto da u nastavku susretu budu još borbeniji i sa efikasnom završnicom, oni su nastavili po starom. Gosti su čekali svoju priliku i dočekali je u 78. minutu.  Na lepo centriranu loptu natrčao je Milićević koji je bez problema prosledio iza leđa nemoćnog Minića. U 86. minutu isti igrač je još jednom, ovog puta sa ivice kaznenog prostora zatresao mrežu i samo potvrdio pobedu.

U narednom kolu Sloboda gostuje  Bečeju.