Pocetna Fudbal Bečejci porazili Slobodu

Bečejci porazili Slobodu

426
0

U 11. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Bečeja savladali su na svom terenu ekipu Slobodu sa 3:0. Sloboda se i dalje nalazi na začelju tabele sa samo dva osvojena boda.

Odolevali su Užičani sve do 31. minuta kada je Dražič sa desne strane centrirao a Kovačević započeo goleadu, 1:0. Samo deset minuta kasnije raspoloženi Kovačević utrčao u kazneni prostor Slobode i zaustavljen na nedozvoljeni način. Glavni sudija Ružić je bez dvoumljenja pokazao na belu liniju. Kovačević je bio precizan i bez problema savladao nemoćnog golmana Minića.

U nastavku susreta domaći fudbaleri nastavljaju sa napadima na gol Slobode koja se povukla na svoju polovinu. U 75. ,inutu odlični Kovačević je prevario odbranu gostiju i postavio konačan rezultat.

U narednom kolu Sloboda dočekuje kruševački Trajal.