Pocetna Fudbal Poraz fudbalera Zlatibora

Poraz fudbalera Zlatibora

214
0

Fudbaleri Zlatibora poraženi su od Metalca na gostovanju rezultatom  2-0 u 15 kolu Prve lige Srbije.

Tim iz Gornjeg Milanovca poveo je već u petom minutu posle dobrog centaršuta sa leve strane, a zaboravljen na drugoj stativi ostao je Tomić i lako pogodio za 1:0. Zlatibor je imao veći posed, ali je odbrana bila nesigurna, pa su domaći mogli i do drugog gola. Iako je Pavlović zapretio sa dva udarca, Metalac je čuvao prednost do kraja poluvremena.

Ekipa Predraga Ristanovića nije uspela da izjednači, uprkos dobrim udarcima iz daljine, već je Metalac duplirao prednost u 90. minutu posle kontranapada. Strelac je bio nekadašnji omladinski reprezentativac trofejne generacije Srbije Stefan Ilić.

U ovom kolu već je odigran derbi u kojem je Javor kod kuće savladao Inđiju sa 1:0 i preuzeo prvo mesto na tabeli posle 15 kola. Narednog vikenda Zlatibor gostuje Žarkovu, ekipi koju je u prvom kolu savladao sa 3:0.