Pocetna Fudbal Druga pobeda u nizu

Druga pobeda u nizu

300
0

Fudbaleri Slobode su u 16. kolu Prve lige Srbije na svom terenu slavili pobedu protiv Radničkog 1923 rezultatom 2:0 (1:0).

Strelci za Slobodu bili su Lazović u 35. i Obrenović u 74. minutu.

Posle utakmice pomoćni trener Slobode zadovoljno je istakao da su momci zaslužili sve pohvale:

-Nama je ova utakmica napravila prevagu u odnosu na ekipe koje su nam pobegle na tabeli pa zato mislim da smo dobro uradili posao. Pobedili smo 2:0, imali smo još par prilika, igrali smo organizovano i zadovoljni smo. Ekipa je igrala timski i to je donelo pobedu. Nikoga ne bih izdvojio posebno jer su svi igrači i stručni štab zaslužni za pobedu.

Zoran MihajlovicFudbaler Slobode Zoran Mihailović posle utakmice nije krio radost zbog nove pobede:

-Prvo poluvreme igralo se dosta tvrdo. Mi smo dobro otvorili utakmicu, strpljivo čekali svoju priliku i iskoristili. Posle smo i u drugom poluvremenu stali u neki srednji blok, tu smo igrali tvrdo, čvrsto, bili disciplinovali i dočekali i drugu šansu i iskoristili. Ovo je druga pobeda u nizu tako da sada osokoljeni idemo u Novi Pazar i nadamo se i trećoj uzastopnoj pobedi.

Strelac gola za Slobodu, Nemanja Obrenović se nada da će njegova ekipa nastaviti da pobeđuje:

-Ekipa je stasala jer smo konačno vratili igrače koji su otišli i time smo povratili neki kostur tima.Zato je sada sve stabilnije, pri tom velike zasluge ima i šef Marić koji mnogo radi sa nama, predan je i mislim da je veliki deo zasluga, uz nas i njegov. Ne vidim razlog da bismo sada stali sa pobedama. Raspored nam nije mnogo težak, sve su to ekipa iz sredine ili dna tabele sa kojima možemo da se nosimo. Nema razloga da ne nastavimo sa pobedama već narednog vikenda u Novom Pazaru, protiv fenjeraša.