Pocetna Sport Osam medalja za karatiste Unilajna

Osam medalja za karatiste Unilajna

1408
0

Članovi KK Uniline iz Sevojna osvojili su osam medalja na drugom po redu turniru „Trofej Gornji Milanovac 2017“.  Na turniru je učestovalo 270 takmičara iz Bugarskog karate saveza i karate saveza uže Srbije.

U ekipnoj konkurenciji poletarke Unilajna (Marija Ćosović, Sofija Hadžić, Nina Bosiljčić) su osvojili drugo mesto. Nina Bosiljčić je u pojedinačnoj konkurenciji u E klasi osvojila bronzanu medalju. Ekipa poletaraca (Đorđe Janjić, Ognjen Šimšić, Uroš Stevanović) je takođe osvojila drugo mesto dok je u pojedinačnoj konkurnciji Ognjen Šimšić osvojio srebrnu medalju.

U borbama Danijel Knežević je osvojio treće mesto u kategoriji do 40 kg, a Ognjen Kostić u kategoriji -45 kg je osvojio prvo mesto.  Strahinja Poledica je u kategoriji do 63 kg osvojio takođe prvo mesto. Marko Pečeničić je u kategoriji do 52 kg osvojio prvo mesto.