Sa magistralnog puta Užice – Zlatibor u kanjon reke Đetinje sleteo je automobil užičkih registarskih oznaka, piše Blic. Kako prenose ove novine, prema izjavama očevidaca džip je sleteo 150 metara duboko u kanjon. Nesreća se dogodila kod kamenoloma Surduk.
Prema nezvaničnim informacijama, vozilo je išlo iz pravca Užica ka Zlatiboru kada je izletelo s puta. Vatrogasci su se spustili u kanjon dubok 150 metara i došli do vozila, gde je pronađen vozač, koji je živ, ali u teškom stanju. Bio je svestan i kratko je razgovarao sa vatrogascima i spasiocima.
Povređenog vozača vatrogasci spacioci su spustili do Velike brane, odakle su ga izvukli čamcem do vozila Hitne pomoci, kojima je prebačen u užičku Opštu bolnicu.