Pocetna Ekonomija Na Zlatiboru otvoren novi MAXI supermarket

Na Zlatiboru otvoren novi MAXI supermarket

309
0
Podelite

Na adresi Miladina Pećinara 12b otvoren je četvrti po redu, ujedno i najveći MAXI supermarket na Zlatiboru. Savremeno opremljena prodavnica donosi prepoznatljivu ponudu i uslugu ovog maloprodajnog lanca na novoj lokaciji, pružajući kako meštanima tako i turistima još jedno mesto za ugodnu i kvalitetnu kupovinu.

Asortiman novootvorenog supermarketa kreiran je u skladu sa potrebama savremenih potrošača, donoseći širok spektar prehrambenih i neprehrambenih proizvoda. U raznovrsnoj ponudi posebno se izdvaja bogat izbor svežeg voća i povrća sa MAXI pijace, pakovano sveže meso i delikatesi, kao i ukusna sveža peciva iz MAXI pekare. Za one koji su u pokretu i nemaju mnogo vremena, supermarket nudi i praktična, već pripremljena pakovana jela za doručak i ručak – idealna opcija za brz i ukusan obrok.

Zahvaljujući prijatnoj usluzi zaposlenih, pristupačnom parkingu, kao i radnom vremenu prodavnice koja je otvorena svakog dana do 22 časa, novi MAXI supermarket donosi brzo, jednostavno i ugodno iskustvo svakodnevne nabavke.