Zbog radova koji će se izvoditi na rekonstrukciji distributivne mreže 15. decembra doći će do prekida snabdevanja strujom u delovima grada.
U periodu od 8:30 do 10 časova bez struje će biti potrošači u Senjaku, ulici Alekse Šantića i delu ulice Četvrtog puka.
Od 10 do 14 časova prekid će biti kod potrošača u Koloniji u Sevojnu, delovima ulice Cara Dušana, ulice Milivoja Marića i Aleksandra Vučkovića u blizini Kolonije.
U periodu od 11 do 12:30 bez struje će biti potrošači na Senjaku, (zgrade u ulici Miloša Obrenovića od 31 do 39), početak ulice Mendino brdo i deo ulice Senjak. U istom periodu prekid će biti u ulici Stevana Mokranjca, ulici Petra Kočića i drugom delu ulice Jug Bogdana.
Od 13:30 do 15 časova bez struje će biti potrošači iz ulica Dobrile Petronijević, Dragiše Lapčevića, Karađorđeve (iznad Reno servisa) i deo ulice Pavla Vujića.








