Pocetna Fudbal Pobeda Partizana

Pobeda Partizana

787
0

U okviru 8. kola Linglong Superlige Srbije, Partizan je savladao ekipu Zlatibora rezultatom 1:0.

Iako je Partizan imao dosta više prilika za gol, dve sjajne šanse za Zlatibor imali su Đakovac u 33. i Janjić u 62. minutu igre. Partizan je napadao, a Zlatiborci su sve vreme igrali veoma hrabro i držali dobru odbranu. Mladi Čupić odbranio je nekoliko lopti, koje su šutali igrači Partizana. U prvom poluvremenu, sudija je poništio jedan gol crno-belih, a poluvreme je završeno sa 0:0.

Drugo poluvreme obeležile su izmene igrača u klubu Partizana, ali i sviranje penala za crno- bele. Priliku je iskoristio Bibars Natha, pa je Partizan poveo sa 1:0.

Na trenutnoj tabeli, Partizan se popeo na drugu poziciju, sa 18 osvojenih bodova, dok je Zlatibor na 19. mestu sa 5 bodova.

U sledećem kolu, Zlatibor se sastaje sa ekipom Javor Matisa.