Pocetna Sport Pet bronzi i jedno srebro za KK Užice u Aranđelovcu (FOTO)

Pet bronzi i jedno srebro za KK Užice u Aranđelovcu (FOTO)

286
0

Karatisti KK „Užica“ osvojili su pet bronzanih i jednu srebrnu medalju na međunarodnom karate turniru u subotu u Aranđelovcu. Na turniru “Aranđelovac open” je učestvovalo oko 1.000 takmičara iz devet zemalja.

U katama, kod kadeta apsolutna kategorija Sergej Kurćubić zauzeo je treće mesto, a kod nada apsolutna Maksim Jojić se okitio bronzom. Kod nada u kategoriji CB Janko Grujić je bio treći, dok u kategoriji DE Andrej Stanić bio drugi, dok je Aleksandar Sinđelić bio treći.

U borbama najuspešnija je bila Stefanija Irić u kategoriji kadetkinja do 54 kg, posle tri pobede i poraza , osvojila bronzanu medalju. Bojana Karaičić kod juniorki, kao i Jovana Pejić kod kadetkinja, poražene su u mečevima za treće mesto. Ognjen Zdravković je posle dve pobede, zaustavljen u četvrtfinalu.