Grad Užice potpisao je ugovor vredan 2,3 miliona dinara sa Ministarstvom turizma i omladine za realizaciju projekta Kancelarije za mlade „Parlamentarno“.
Cilj projekta je edukacija i informisanje mladih iz učeničkih, srednjoškolskih i studentskih parlamenata, kao i unapređenje njihove saradnje sa Savetom za mlade i Kancelarijom za mlade.










