Pocetna Sport Motociklistima sa Zlatibora dva prva i jedno treće mesto

Motociklistima sa Zlatibora dva prva i jedno treće mesto

361
0

Članovi Auto moto karting kluba Zlatibor su proteklog vikenda na prvoj brzinskoj trci vozača motocikala, koja se boduje i za nacionalni šampionat, ostvarili odličan rezultat i tako najavili borbu za sam vrh u ovoj takmičarskoj sezoni.

Na stazi Nacionalne vozačke akademije NAVAK, Marko Maksimović je nakon duge borbe sa vozačem iz BiH uspeo da odnese pobedu u klasi 1000 formula, dok je Goran Stojanović u najjačoj klasi 1000 stk takođe osvojio prvo mesto, uprkos problemima koje je imao na startu trke. Nemanja Paunović je u klasi 600 sst osvojio treće mesto, konstantno dobrom vožnjom od početka do kraja trke. Ovime je AMKK Zlatibor zauzeo drugo mesto u ekipnom bodovanju klubova.

Sledeća trka motosporta će se voziti od 4. do 6. avgusta na čuvenoj stazi Grobnik pored grada Rijeka u Hrvatskoj.