Pocetna Sport Tri medalje za AK “Mladost” u Kraljevu

Tri medalje za AK “Mladost” u Kraljevu

503
0

Finale Kupa Srbije za seniore-ke, u atletici održano je prethodnog vikenda u Kraljevu. Atletičari “Mladosti” iz Užica obezbedili su učešće u šest finala, u kojim su osvojili tri medalje. Stefan Tovilović osvojio je dve srebrne medalje u trkama na 3.000m i 5000m, dok je Bojan Stanišić zauzeo treće mesto u trci na 1500m.

U trci na 800m, Milan Todorović, koji je nedavo postao studentski prvak SAD, osvojio je šesto mesto. On je imao veliku želju da nastupi za svoj kluba na finalu kupa, ali je istog dana doleteo iz Čikaga, i zbog vremenske razlike i nedovoljne aklimatizacije nije dao željeni rezultat.

Ovi rezultati ohrabruju pred MOSI igre koje će se od 05. do 09. jula održati u Kolašinu, a iduće godine u Užicu.