Na sednici održanoj danas Gradsko veće je donelo odluku da korišćenje dečijeg bazena na Gradskoj plaži i ove godine bude besplatno.
Inače, privode se kraju aktivnosti vezano za početak sezone. Bazen je napunjen, Zavod za javno zdravlje Užice je uzorkovao vodu i očekuju se rezultati analiza, nakon čega će sezona biti i zvanično otvorena.
Kada je reč o Gradskoj plaži, počelo je punjenje korita, nakon čega će se takođe vršiti analize vode a početak kupališne sezone zavisiće od rezultata analize.










