Pocetna Društvo Dečiji bazen na Gradskoj plaži i ove godine besplatan

Dečiji bazen na Gradskoj plaži i ove godine besplatan

102
0
Podelite
Foto: Grad Užice

Na sednici održanoj danas Gradsko veće je donelo odluku da korišćenje dečijeg bazena na Gradskoj plaži i ove godine bude besplatno.

Inače, privode se kraju aktivnosti vezano za početak sezone. Bazen je napunjen, Zavod za javno zdravlje Užice je uzorkovao vodu i očekuju se rezultati analiza, nakon čega će sezona biti i zvanično otvorena.

Kada je reč o Gradskoj plaži, počelo je punjenje korita, nakon čega će se takođe vršiti analize vode a početak kupališne sezone zavisiće od rezultata analize.