Pocetna GKC Akustični trio „Muzika noći“ nastupa u bašti GKC-a

Akustični trio „Muzika noći“ nastupa u bašti GKC-a

72
0
Podelite

Akustični trio „Muzika noći“ iz Užica nastupiće u četvrtak, 25. juna, od 21 čas u bašti GKC-a. Ulaz na događaj je slobodan, a zainteresovani mogu rezervisati stolove slanjem poruke na profile Ustanove na društvenim mrežama.

Trio čine Olja (vokal), Stonči (gitara) i Ševa (bubnjevi/perkusije), nekadašnji članovi kultnog užičkog sastava Quattro V. Publici će predstaviti najlepše domaće i strane pop-rock hitove u akustičnom ruhu.

„Muzika noći“ kroz svoje nastupe spaja muziku, emociju i blisku atmosferu, pružajući publici autentičan akustični doživljaj.

U slučaju lošeg vremena, događaj će biti održan u klubu GKC-a.