Mladi atletičar AK „Užice“ Mihailo Jakšić osvojio je drugo mesto na Prvenstvu Centralne Srbije za juniore i juniorke u Ćupriji. On je uspešno nastupio u trci na 800 m oborivši lični rekord (istrčao za 2.05,16), saopšteno je iz ovog kluba.
Kako navode, u istoj trci je nastupio još jedan član Atletskog kluba „Užice“, Marko Mićević, koji je osvojio četvrto mesto.










