Pocetna Fudbal Poraz Slobode

Poraz Slobode

823
0

Fudbaleri Slobode u subotu su poraženi od gostujuće ekipe Mačve iz Bogatića. Sloboda je u prvom delu igre imala terensku inicijativu i nekoliko polu-prilika preko Tomića i Božića, dok su gosti sve napade uglavnom sa lakoćom zaustavljali. U 34. minuti ekipa Mačve došla je do 0:1, dok su sredinom drugog poluvremena gosti došli do rezultata 0:2. Na kraju utakmice, Nikola Nešović smanjio je rezultat na 1:2. Za Slobodu su igrali: Kovačević, Milisavljević, Jaraković, Lazović Đ., Milanović, Božić, Lazović N., Tomić, Ilić, Gajić i Glišović, dok su u drugom poluvremenu u pomoć stigli i Cvetić, Despić, Stanimirović, Nešović, Filipović, Marjanović, Živanović i Đorđević.

Do početka prvenstva ostalo je manje od dve nedelje, a sledeću utakmicu Sloboda će odigrati u sredu na Zlatiboru protiv srpskoligaša Mladosti iz Novog Sada.