Pocetna Fudbal Nerešeno u derbiju

Nerešeno u derbiju

716
0

U 26. kolu Srpske lige Zapad, fudbaleri Sloge i GFK Sloboda odigrali su nerešeno, 0:0 u utakmici koja na kraju prvenstva može odlučiti ko će od ova dva tima u narednoj sezoni nastupiti u Prvoj ligi Srbije.

Ishodom meča u Požegi zadovoljniji mogu biti domaćini, jer su zadržali dva boda prednosti u odnosu na GFK Sloboda, četiri kola pre kraja sezone.

Prvo poluvreme je proteklo u obostrano opreznoj igri, u kojoj nije bilo puno prilika za pogodak. Nastavak meča obeležio je ofanzivniji pristup gostujućih fudbalera, koji su u tom periodu propustili nekoliko prilika za postizanje gola.

U tim trenucima, posebno se istakao golman domaćih, Jeveričić.

Najbolju šansu na utakmici, propustio je da realizuje fudbaler Užičana, Milekić, u petom minutu nadoknade, kada je njegov šut blokiran od odbrambenih igrača domaćeg tima.

U narednom 27. kolu, Užičani gostuju u Arilju, gde će im domaćin biti ekipa Budućnosti, a fudbaleri Sloge putuju u Podunavce na meč sa ekipom Reala.