Pocetna Fudbal Prva pobeda u Prvoj ligi Srbije

Prva pobeda u Prvoj ligi Srbije

644
0

U 2. kolu Prve lige Srbije fudbaleri Slobode, savladali su na svom terenu ekipu šabačke Mačve, rezultatom 2-1.

Nije mogla Mačva da dođe do bodova u Užicu, a gledaoci na stadionu „Radomir Antić“ videli su dobru igru i pobedu od domaćih 2:1.

Pred oko 2.500 gledalaca koji su došli da isprate svoj tim, fudbaleri su izborili prvu pobedu pred svojim navijačima, i tako pokazali da će ovo biti „neosvojiva tvrđava“ za gostujuće ekipe.

Igrao se deveti minut utakmice kada domaći dolaze do prednosti od 1:0, strelac Rade Glišović. Posle samo šest minuta kasnije i Đorđe Šušnjar pogođa za 2:0.

Sloboda je imala i prečku, kada je sve moglo da bude rešeno, a odličnu priliku je imao i Đorđe Šušnjar koji je šutirao pored gola golmana Samurovića. Ti promašaji nisu skupo koštali Slobodu, pošto je tek 93. minutu Mačva stigla do gola preko Luke Pejovića.

Posle dva kola, Sloboda ima skor od jedne pobede i jednog remija, a u narednom trećem kolu gostuje u Loznici.